Nicole Scherzinger

20. června 2008 v 14:34 | m.a.r.y |  Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger (7 фото)
Je jí 29 let, narodila se totiž 29.6. 1978. Narodila se v Honolulu na Havajských ostrovech v USA . Má Hawaisko-Rusko-Filipinské kořeny a tato směsice kultur ji dala skutečně velkou krásu...

Její velká Hawaiská rodina měla svůj vlastní pořad, kde byla její matka hlavní tanečnicí. Stěhovali se do Louisville když jí bylo 6.
"Bylo to pro mě těžké, nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé kačátko". Ale Nicole vždy věděla, že právě ona se má stát zpěvačkou. Navštěvovala během střední a vysoké školy uměleckou školu.
Její první profesionální vystoupení bylo v divadle herců Louisville. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec, hrála hlavní roli v každé hudební představení. Tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku.
Nicole nahrála se skupinou několik písniček a pak se vrátila ke škole. Ale producent Scott její písničky slyšel a zavolal jí, později vydala s ním druhé album. Když se jí zeptal jestli by neopustila školu a šla s nimi na jejich vlastní koncert, odpověď byla "ano".Nicméně po koncertě se vrátila domů ke práci, začala psát vlastní hudbu. Připojila se ke konkursu Popstars a pak vznikla dívčí skupina Eden's Crush, která vyplývala z Popstars. Skupina také cestovala s N*sync a Jessicou Simpsnovou.
Přesto říká: "Bylo těžké být spolu když jsme to ani nechtěli".Teď když už bylo po všem, skupina se rozpadla, bydlí v L.A. Vrátila se k solové dráze. Také vysadila úřadující role, v Chasing Papi jako slečna Rico, v My Wife and Kids jako modelka. O The Pussycat Dolls se dozvěděla díky své spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala z ní vedoucí zpěvačka skupiny. Nicole je jedinou členkou, která píše písně pro skupinu. Ve skupině The Pussycat Dolls vystupovala jako Nicole Kea.
Sice se později nechala slyšet, že ze skupiny neodchází, ale opak byl pravdou: V roce 2007 otevřela svou vlastní "hvězdnou" dráhu písní Whatever you like a potom následovaly hity jako Baby love nebo momentálně Scream.
Zlé jazyky tvrdily, že Nicole nezpívá dobře a že se dlouho neprodrží, ale já jí věřím (což doufám, že vy taky), že vydrží dlouho a natočí spoustu velkejch hitů....Tady najdeš texty k některým z jejich písniček...A tady najdete i některé jají fotky...:)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama